פיליפס חושפת שיניים: מברשות השיניים החשמליות סוניקייר Sonicare בישראל

סוניקייר sonicare בישראל

בישראל מזה שנים שולט כמעט ללא עוררין מותג Oral-B (בשיתוף עם Brown) בשוק מברשות השיניים החשמליות (קולגייט ניסו כאן כניסה, ודי נעלמו מהמדפים). ואין פלא, ל-Oral-B יש מברשות שיניים חשמליות מצויינות (בדקנו אותן כאן!) וחכמות (גם את זה בדקנו). אבל מותג משמעותי שעד ממש השבוע נעדר רשמית מהשוק הישראל, הוא סוניקייר (Sonicare) של פיליפס. בחו"ל זהו מותג לא פחות חזק ומוצלח מ-Oral-B, ולמעשה התפלאתי בפודקאסט "טריפל" האחרון (להאזנה כאן), מדוע הוא עדיין לא כאן. למחרת היום, פיליפס הכריזה ש-סוניקייר נכנס לישראל.

דגמי העילית החכמים של סוניקייר, מסדרות ה-9000 שגם מתחברות לאפליקציה ועם 5 מצבי פעולה, עוד לא כאן – אבל כל הדגמים מסדרות הביניים ומטה, דווקא כן. סוניקייר יימכרו באופן בלעדי בסופר פארם, ובמקרה או שלא במקרה, יש כרגע מבצעים שם (עד ה-19 במאי), על כל הדגמים והראשים של כל מברשות השיניים החשמליות, כולל גם אלה של Oral-B, מותג הבית Life וג'ורדן – כך שגם סוניקייר כבר נמכרות במחירים נמוכים אף יותר ממחירי ההשקה הרשמיים…

עוד בנושא בחיבור:
מצחצחים חרבות
מברשת השיניים שמלשינה לרופא

איזה דגמים של סוניקייר נכנסו לישראל?

+Philips Sonicare CleanCare – מברשת פלח הכניסה של פיליפס. מברשת השיניים מעודדת את המשתמשים לבצע צחצוח מלא של 2 דקות ומרגילה אותם למברשת החשמלית. דגם HX3212.מחיר מומלץ לצרכן: 179.90 שקלים.

Philips Sonicare 2Serious Plaque Control – מברשת שיניים המסירה פי 7 יותר רובד חיידקים (פלאק) ממברשת שיניים ידנית ומוגדרת כמברשת המתאימה לביצוע המעבר ממברשת שיניים ידנית למברשת שיניים חשמלית ולשיפור בריאות החניכיים עד ל-100%. דגם HX6231. מחיר מומלץ לצרכן: 329.90 שקלים.

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 – מברשת שיניים בעלת מגוון תכונות מתקדמות, כמו Optimal White להלבנת שיניים בתוך 7 ימים, תזכורת אוטומטית למועד החלפת ראש המברשת, חיישן התראה קולי למניעה של הפעלת לחץ עודף על החניכיים ועוד. דגם HX6807. מחיר מומלץ לצרכן: 449.90 שקלים. 

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 – מברשת שיניים בעלת מגוון תכונות מתקדמות, כמו טכנולוגיית Optimal White להלבנת שיניים בתוך 7 ימים, חיישן התראה קולי למניעה של הפעלת לחץ עודף על החניכיים, 2 מצבי צחצוח: Clean להסרת פלאק ו-White להלבנת השיניים, ראשי מברשת הכוללים את טכנולוגיית BrushSync המאפשרת את בחירת מצב הצחצוח הנכון ואת הגדרת העוצמה. המברשת מגיעה בצבעים שחור או ורוד. דגם HX6830. מחיר מומלץ לצרכן: 599.90 שקלים.

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 – מברשת שיניים חשמלית אשר תוכננה עבור משתמשים שמעוניינים בצחצוח עדין, אך יעיל לשמירה על בריאות החניכיים. המברשת כוללת טכנולוגיית חיישני לחץ ייחודית, אשר מתריעה בעת הפעלת לחץ רב מידי בעת הצחצוח ומפחיתה אותו. המברשת מספקת חווית צחצוח עדינה לקבלת חניכיים בריאות, שיניים נקיות וחיוך לבן. המברשת בעלת 3 תוכניות פעולה בדרגות עוצמת צחצוח שונות: Optimal Clean – להסרה של עד פי 7 יותר רובד חיידקי פלאק ממברשת שיניים ידנית; Optimal Gum Care – המוסיפה דקת צחצוח לעיסוי עדין של החניכיים; ו-Optimal White – להסרה של כתמים וקבלת שיניים לבנות יותר תוך שבוע בלבד. בנוסף, תכונת ה-BrushSync מספקת התראה כאשר יש צורך להחליף את ראש המברשת, בכל שלושה חודשים. דגם HX6871. מחיר מומלץ לצרכן: 799.90 שקלים.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner