המערכת

ניב ליליאן, עורך אחראי –  ניב כותב על טכנולוגיה, אינטרנט, חומרה ומשחקים מאז תחילת המילניום האמיתית – כלומר ב-2001. הוא שימש במשך שלוש שנים כעורך ערוץ המחשבים ב-ynet, ואיכשהו הצליח לרתק קהל של כמאה אלף קוראים מדי יום. כתב וכותב כתבות ופרשנויות בנושאי טכנולוגיה ותרבות כמעט לכל כלי תקשורת גדול בישראל וכמה בעולם: ZDNET, ComputerWeekly, ידיעות אחרונות, מאקו, נענע10 זצ"ל, וואלה!,  TheMarker, מוסף "הארץ", מגזין "עיניים" לילדים, הג'רוזלם פוסט והעין השביעית.

ניב גם מופיע כפרשן לענייני טכנולוגיה בתוכניות טלוויזיה בערוצים מרכזיים, וכמו רוני שני, הוא שמח מאוד שיוצא לו לנהל שיחות עם אנשים מעניינים כמו אריק שמידט שהיה מנכ"ל גוגל בשעתו, עם אבות האינטרנט כמו וינט סרף וליאונרד קליינרוק, עם מנכ"ל לנובו פיטר הורטנסיוס, עם וורן איסט מנכ"ל ARM ועוד אנשי טכנולוגיה חזון ומעש, ואנשים שבאופן כללי, כיף ומעניין להקשיב להם. כיום הוא גם פרילנסר ומרצה. 

 

אודי יוגב – אודי יוגב כותב על משחקי מחשב והתעשיה שגדלה סביבם מאז שנת 2000, כותב, כתב או שימש כעורך עבור ynet, נענע10, vgames ו-Games.co.il, שכיום הוא העורך הראשי שלו. הזיכרון השני שלו הוא הפעם הראשונה שהוא קשר את שרוכי הנעליים לבד. הראשון הוא של משחק פונג ביתי מאטארי, שהפגישה איתו היוותה, מתברר, סוג של התחלה של סוג של קריירה.

 

הראל שטנשטיין – בעברו כתב הסלולר של מעריב, נענע10 וחורים ברשת ושימש ככתב פרילנסר של אתר EETimes האמריקאי. כיום מייעץ שטנשטיין לחברות הזנק ומפתחים בנושאי אסטרטגיה, שיווק ופיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים ומחשבי לוח

 

רוני שני -עיתונאית, עורכת ומתרגמת עצמאית. במהלך השנים כתבה וערכה בכלי תקשורת מודפסים ומקוונים, ביניהם ynet, נענע10, ידיעות אחרונות, כלכליסט, העין השביעית, מסע אחר, גלובס ואחרים. כיום כותבת על טכנולוגיה, תרבות דיגיטלית, עיצוב ואדריכלות ותיירות בידיעות אחרונות, אתר reDesign ומגזין מסע אחר.

מאז הפכה לעיתונאית באופן "רשמי", כתבה, תרגמה וערכה המון מילים על כמה נושאים עיקריים: טכנולוגיה – אינטרנט, מחשבים, גאדג'טים ותרבות דיגיטלית; עיצוב – עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי, איור, עיצוב לרשת ואדריכלות; תרבות – עיתונות ותקשורת, ספרות וקולנוע, צילום, תיירות ולייפסטייל. יש שיאמרו שכל הנושאים האלה הם למעשה עץ אחד, עם ענפים רבים.

במהלך השנים ראיינה אנשים מרתקים, בהם: פרופ' לחינוך קן רובינסון; האוצרת של MOMA, פאולה אנטונלי; היזמית אסתר דייסון, העתידן ריי קורצוויל, המדענית ג'יל טארטר, המעצבים ריצ'רד סימור ואיב ביאר, הסופר דניס דאטון, היזם מאט ג'ונס ועוד רבים אחרים, שלשמחתה היתה לה הזדמנות לשוחח איתם.

האתר שלה: http://ironnysh.com

 

 

banner