את "החיבור" – מגזין הטכנולוגיה העברי, הקמנו ברשת לפני שש שנים, מתוך מטרה להביא לכם חוויית קריאה אחרת. חוויה עם עומק, סקרנות, מתן הקשר ופרשנות לעניינים שונים, עניין, שקיפות, עברית טובה ותחקירים וסיפורים מהארץ ומהעולם. בגדול, אנחנו מגשימים את המטרה הזו, והבאנו לכם חשיפות כמו החזרה של מוטורולה לישראל, ושסירי תושק גם בעברית (והחרדנו את מטה אפל), וסיפורים מגזיניים יוצאי דופן כמו מעלית אל העבר, הישראלי שעושה באלאגן במזוודה, מה קרה בבלצ'לי פארק וחשמל ברדיו – תכנים שזכו למאות אלפי קוראים, וניתנים לכם בחינם.

ברם, עיתונאות טובה, עצמאית ובגישה קצת אחרת כמו זו שאנו עושים, כרוכה בעבודה לא מעטה: שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו, לצד הוצאות על אירוח, שרתי וידאו, שירותי תמונות ועוד. מתוך בחירה מודעת, מלבד כתבות חסות מזדמנות כמעט ולא שילבנו פרסום (באנרים) באתר בכלל, כדי לשמר עבורכם את חוויית הקריאה הנקייה ונטולת ההסחות – ולשמר את העצמאות שלנו. אבל הדבר אומר שאנחנו זקוקים לתמיכה שלכם.

אם אהבתם את העבודה שלנו, נשמח אם פשוט תזמינו אותנו לקפה או קצת יותר – באמצעות תמיכה באותה העלות. כל סכום קטן שתוכלו לתרום יסייע לנו להמשיך ולקיים את הפעילות העיתונאית של מגזין "החיבור".

לחלופין, רכישה של מוצר או שירות דרך אחד מקישורי השותפים שלנו, תזכה אותנו בעמלה קטנה מהרכישה (שאינה יוצאת מכיסכם!), וגם זו דרך טובה לתמוך בפעילות שלנו. חשוב לנו לציין שקידום מסוג זה מעולם לא השפיע ולעולם לא ישפיע על האובייקטיביות והיושרה העיתונאית שלנו ביחס למוצרים הנסקרים או בכלל.

אם כל אחד מקוראינו יתרום ולו תרומה קטנה חד פעמית או קבועה, או ירכוש מוצר שבו הוא מעוניין גם כך דרך קישור שותפים, נוכל להרחיב ולפתח את הכיסוי העיתונאי העצמאי של "החיבור" לתחומים נוספים, לשכלל עבורכם את ההגשה ואת החוויה שלכם כקוראים, וכדי שכל יום יהיה לנו סיפור מעניין וחדש בשבילכם.

ומראש, אני רוצה להגיד תודה רבה לכל אחד ואחת מכם. התמיכה והעניין שלכם לא מובנים מאליהם, והם נותנים לנו את הכוח להמשיך.

שלכם,

ניב ליליאן,
עורך  אחראי
מגזין "החיבור"


תמיכה חד פעמית


banner