הצצה ראשונה: B&O E8 – האוזניות האלחוטיות הראשונות של B&O

 

רק השבוע השיקו בישראל את האוזניות האלחוטיות של ג'ייבירד, המכונות RUN, אבל אנחנו בתערוכת IFA 2017 עוד בדקנו את האוזניות האלחוטיות המלאות החדשות של B&O, בשם, B&O E8, שהן הראשונות שהחברה מוציאה במסגרת הז'אנר, ומה ששם אותה בתחרות מול סמסונג IconX או ג'אברה עילית. 

מבחינת העיצוב, באנג אנד אולפסן כמו באנג אנד אולפסן, מעצבים אוזניות לעילא ולעילא. את הצליל התקשינו קצת לבחון בהמולה של התערוכה, אבל משמיעה שטחית הוא נשמע לא רע. מה שכן, ממשק המגע עוד זקוק לכוונון, שאני מאמין ש-"יגוהץ" עד צאתן של האוזניות לשוק, החודש.

בכל הנוגע לחיי סוללה, ה-B&O E8 ייהנו מארבע שעות של חיי סוללה, ועוד שמונה שעות באמצעות עריסת הנשיאה. העריסה אגב, מצופה עור, וניתן לאבטח אותה באמצעות רצועת הנשיאה. אמרנו שמקפידים על העיצוב?

 

 

בישראל הן ישווקו בידי היבואן Bconnect, ומחירן המשוער יעמוד על 1,300 שקלים, דומה מאוד ל-299 יורו המחיר המומלץ על ידי היצרן הדני.

אם אתם כבר כאן…
רצינו לבקש טובה. בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. בנוסף, יש לנו הוצאות קבועות על אירוח האתר, אחסון, שרתי וידאו, גרפיקה ועוד. “החיבור” נעשה על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות, אבל היא גם פרנסה – ואנחנו מעדיפים לעבוד עבורכם, הקוראים. התמיכה הישירה שלכם מבטיחה את המשך קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים מעניינים, עוד תכנים שיוגשו בצורות מקוריות, עוד כתבות, עוד סרטונים ובכלל – עוד. לתמיכה במגזין 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner