מבצעי יום ששי השחור נמשכים: סכיני צווילינג בחצי המחיר

person slicing cucumber vegetable

צווילינג, שפירושו תאומים בגרמנית, הוא אחד ממותגי סכיני המטבח הוותיקים ביותר בעולם. ב-1731, רושם פטר הנקלס את המותג, לצד החברה שעל שמו. צווילינג, החלה את דרכה בסולינגן, שהיא עיר בגרמניה שהפכה לשם נרדף לסכינים וכלי חיתוך איכותיים, שכן היא מרכזת את כמה ממותגי הפלדה וכלי החיתוך הטובים ביותר בעולם (שהתחילו עוד כיצרני חרבות בימי הביניים), וזכתה גם לכינוי "עיר הלהבים". המותג אם כך, קיים כבר קרוב לשלוש מאות שנים.

עוד בחיבור:
פתיחת קופסא לתנור הבישול הסולארי של GoSun

ב-1818, פתחה צווילינג את החנות הראשונה שלה בברלין, ומהר מאוד הסכינים שלה זכו בפרסים בירידים עולמיים, וב-1909 פתחה החברה נציגות בארצות הברית. ב-1938 החברה זוכה בפטנט על מספרי המטבח שלה, " Küchenhilfe", שמשמעו "עוזר מטבח" בגרמנית והם מספרים בגאווה שאלה המספריים המועתקים ביותר בעולם.

ב-1939, מגישה החברה פטנט על להבים מוקשחים בהקפאה תחת השם FRIODUR. בתהליך, הפלדה מחוממת לטמפרטורה של מעל 1000 מעלות, ואז מקוררת מיד בהקפאה להפרש של 200 מעלות, ואז מקוררת באיטיות לטמפרטורת החדר, מה שמעניק לה גמישות וחוזק. אלה הלהבים שהקנו לחברה את המוניטין שלה, ובו היא משתמשת לייצור סכיני מטבח עד היום. עוד נציין, שהפלדה שצווילינג משתמשת בה היא עתירת פחמן, מה שגם מסייע לתכונות האלה להישמר כמו גם חדות ומשקל קל.

ומדוע שיעור ההיסטוריה? כי מצאנו את סכיני צווילינג, שכאמור, נחשבים לבין סכיני המטבח והשף הטובים בעולם – בהנחה משמעותית ב-KSP לימים הקרובים. KSP מושכים את מבצעי יום ששי השחור שלהם עד יום ראשון הקרוב ובמסגרתם, נמכרות סכיני צווילינג בהנחות רציניות של עד 50 אחוזים:

סכיני צווילינג (מתוך אתר החברה)

כך למשל, סכין שף 8 אינץ' (20 ס"מ), נמכרת ב-134 במקום 269 שקלים, סכין עזר היכולה לשמש גם כסכין סטייק 16 ס"מ, נמכרת ב-109 במקום 219 שקלים או סכין משוננת 14 ס"מ נמכרת ב-94 שקלים במקום 189 שקלים. ערכת סכיני צווילינג מסדרת Life (סכין שף 20 ס"מ וסכין קילוף 10 ס"מ) נמכרות ב-199 שקלים במקום 399 שקלים. הכל כאמור, עד יום ראשון הקרוב.

לכל הסכינים של צווילינג

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner