פתיחת קופסא: תנור סולארי GoSun

המוצר של GoSun הוא פריט שחיכינו לו הרבה זמן, ועכשיו הוא נחת אצלנו על שולחן המערכת. זהו תנור סולארי , מה שאומר שהוא עושה שימוש באנרגיית השמש בלבד כדי לבשל. זה גם אומר שהוא לא צריך לא חשמל, לא שום סוג של דלק, או מדורה כדי לבשל את המזון, אלא רק שמש ישירה. ה-GoSun Go, הוא הדגם הקל ביותר של החברה, ונועד למטיילים ולאנשים שרוצים לבשל בשטח או בבית בלי לשרוף דברים.

איך זה עובד? בתוך תיק הנשיאה יש שני לוחות (פאנלים) סולאריים, המרכזים את קרינת השמש לתוך שפופרת זכוכית שנמצאת ביניהם. השפופרת היא שפופרת ריק, שבתוכה יושב מגש מתכת. בתוך מגש המתכת מניחים את קעריות הסיליקון שרואים בסרטון, והמזון מתבשל – ישירות מקרינת השמש. האם זה עובד טוב? נצטרך לבדוק, על אף שבעת כתיבת שורות אלה יש בישראל בעיקר ימים גשומים. המשיכו לעקוב אחרי מגזין "החיבור" (באינסטגרם, טוויטר, פייסבוק או טלגרם), ותקבלו עדכון ברגע שנפרסם כאן את הסקירה המלאה של התנור הסולארי של GoSun.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner