ווטסאפ מגיעה לשולחן העבודה

ווטסאפ לשולחן העבודה

אמש (ג') שחררה ווטסאפ יישום לשולחן העבודה, למחשבי ווינדוס ומק. התוכנה החדשה תואמת למערכות ההפעלה ווינדוס 8 ומעלה ו-OSX 10.9, ויוצאת כשנה וחצי לאחר שווטסאפ הוציאה גירסה לדפדפן. התוכנה החדשה מציעה תפקוד דומה לזה של גירסת הדפדפן, כאשר כדי להפעילה יש להציג קוד QR על המסך ולסרוק אותו באמצעות הטלפון. גם באופן דומה לגירסת הדפדפן, הגירסה הממוחשבת דורשת התקנה של אפליקציית ווטסאפ פעילה על הטלפון. 

תוכנת המסרים ווטסאפ, כיום בבעלותה של פייסבוק, הייתה בעלת כמיליארד משתמשים, נכון לחודש פברואר השנה. הוצאה של תוכנה לשולחן העבודה בנוסף לגירסת הדפדפן, על אף שהתפקוד של שתי הגירסאות דומה, היא צעד מתבקש והגיוני – לפי הפילוסופיה שתוכנת מסרים שזמינה לכם תחת היד – תשתמשו בה יותר. את התוכנה החדשה ניתן להוריד כאן.

מקור: הוורג'

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

תגובה אחתהשמיעו קולכם

  • […] אם לא די באיבוד הפרטיות שלנו, "דירוג אפס" מביא עלינו רעה חולה אחרת של הפיכת ספקיות התקשורת למתווך, ומעניק להן דריסת רגל גסה מאוד במידע שיוצא ונכנס מן המחשב שלנו. הן ידעו בדיוק לאיזה אתרים גלשנו, באיזה שירותים אנחנו משתמשים, והפיכתן של ספקיות התקשורת למתווך מודע בינינו לבין רשת האינטרנט, ולא רק צינור עיוור עשויה גם תפגע בשירותים שמגינים כיום על הפרטיות שלנו, כמו הצפנה מקצה לקצה. […]

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner