קפה מתוך חיפושית ירוקה

משבר הקורונה פוגע בבעלי עסקים רבים ברחבי העולם, ומביא אנשים לחפש פתרונות יצירתיים לפרנסה. אחד מהם שמצא פיתרון שכזה, הוא פאדי אחמד הירדני, שהחליט להפוך את חיפושית הפולקסווגן שלו לתחנה לממכר קפה.

כידוע לחיפושית המיתולוגית יש הנעה אחורית, מה שמשאיר את תא המטען הקדמי ריק, ובו הקים אחמד תחנת קפה, תחת השם Coffee Fox. פאדי מספר לרויטרס כי הוא נהנה מהעבודה, ואפילו הוציא לעצמו שם כך שחלק מהלקוחות ממש ממתינים לחיפושית הירוקה שלו להופיע.

עוד בחיבור:
כמה כוסות קפה אפשר לשתות ביום?
איך כדאי לאחסן קפה לפי המומחים?

בשעה שבתי הקפה שלנו לפחות כאן בארץ סגורים לישיבת לקוחות, זהו סיפור קטן אופטימי על חיבה לקפה שמחברת אנשים, ורעיון מיתוג מקורי של מכירת מקפה מתוך חיפושית ירוקה. הלקוחה שמרואיינת לכתבה, אגב, מרוצה מהקפה של פאדי.

מקור: רויטרס

צילום: רויטרס

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


   

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner