עתיד המחשוב הלביש לפי שנקר

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בבית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב שנקר מתקיים זו השנה השמינית קורס במחשוב לביש. השבוע הציגו הבוגרות והבוגרים של הקורס הנוכחי את העבודות שלהם, אז הלכנו להציץ.

במסגרת הקורס, נחשפים הסטודנטים למגוון אפשרויות העיצוב של בגדים ותכשיטים בשילוב של רכיבים אלקטרוניים, מעבדים זעירים, בדים מוליכי זרם, חיישני אור, קול, תאוצה ועוד.

מיכל בריל, אחד ממנחות הקורס (לצדו של ידידיה ון אסן), מציינת כי "הסטודנטים עושים שימוש בטכניקות מסורתיות לעיצוב תכשיטים כמו גם בטכניקות חדשות יחסית של חיתוך לייזר והדפסת תלת ממד. בכך הם למעשה מנסחים ומבצעים הצעות ואפשרויות עדכניות למאה העשרים ואחת, לצד מלאכת מחשבת ומסורת עתיקות המשולבות בטכנולוגיה חדשנית", אומרת בריל.

בין העבודות שהוצגו השנה בין השאר, היה רמקול שמשדר ברכות שלום של העונד ואת המוזיקה האישית שלו ליצירת קשר ושבירת הקרח, לצד משקפיים המודפסים במדפסת תלת ממד ותיק שנסגר מעצמו כשהוא מגיע לעומס המקסימלי לנשיאה…

ברוב העבודות ניכר לא מעט דמיון, אבל אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם מהגלריה שמטה. הטבעות הן תרגיל הביניים של הסטודנטים, שנועד לתרגל עבודה עם נורות LED (דיודה פולטת אור). 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner