עכשיו זה רשמי: נטפליקס פועלת בישראל

בתערוכת CES שנערכת ברגעים הללו ממש בווגאס, הכריזה חברת נטפליקס (Netflix) על התרחבותה ל-130 מדינות נוספות, ביניהן גם ישראל.

מזה תקופה ארוכה יש שמועות על כניסתה של נטפליקס באופן רשמי לארץ, ואף דובר על כך שאיש התוכן הוותיק יונה ויזנטל גוייס כדי לעמוד בראש פעילות החברה בישראל. מנויי Netflix ב-VPN שבטעות נקלעו לאתר הישראלי, בחודשים האחרונים קיבלו הודעה שנטפליקס בקרוב תגיע לכאן, מה שאישר את החשדות.

עוד חדשות מסעירות מ-CES? כל ההכרזות אצלנו

Neflix כיום היא אחד הכוחות העולים והמשמעותיים ביותר בעולם הטלוויזיה המערבי. מעבר לעובדה שהחברה מזרימה תכנים טלוויזיוניים מגוונים כולל סדרות וסרטים דרך הרשת למיליוני מנויים רשומים, היא גם הפכה לבית הפקה עצמאי ומצליח, שכבר רשם לזכותו כמה הצלחות וסדרות מעניינות, הידועה מכולן היא “בית הקלפים” עם קווין ספייסי, אבל גם הפקות כמו “כתום הוא השחור החדש”, ושתי הפקות מצליחות ביחד עם חברת הקומיקס מארוול – דיירדוויל (שבה משתתפת גם איילת זורר הישראלית) וג’סיקה ג’ונס, שתיהן מתרחשות בשכונת “מטבחי הגיהנום” בעיר ניו יורק.

צריך כרגע לחפור על הספריה כדי לראות מה נטפליקס מעמידה לרשות הצופה הישראלי, אבל נראה שכוח חדש נכנס היום לשוק הטלוויזיה בישראל, והוט ויס צריכות בהחלט לפחד. משחק עם הגירסאות בשורת הכתובת, מראה שהשירות יהיה זמין גם בערבית. כרגע האתר בסיומת co.il מוביל לגירסה האנגלית. עלות המנוי הבסיסי יעלה 10 דולרים לחודש לשני מכשירים.

אולי תתחברו גם לאלה?

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

הראל שטנשטיין

בעברו כתב הסלולר של מעריב, נענע10 וחורים ברשת ושימש ככתב פרילנסר של אתר EETimes האמריקאי. כיום מייעץ שטנשטיין לחברות הזנק ומפתחים בנושאי אסטרטגיה, שיווק ופיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים ומחשבי לוח.

3 תגובותהשמיעו קולכם

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

banner
%d בלוגרים אהבו את זה: