משחקים בנטפליקס: הדור הבא

לפני שנה השיקה נטפליקס את שירות המשחקים שלה, בזמן הזה החברה שחררה 55 משחקים בשירות, ועוד 40 מתוכננים להמשך השנה. עוד נמצאים בפיתוח 70 משחקים עם שותפים חיצוניים – לצד 16 המפותחים באולפן המשחקים הביתי של החברה.

החברה מתכננת להוסיף משחקים חדשים לשירות כל חודש, בתמהיל שכולל משחקים שפותחו על ידי מפתחים עצמאיים (אינדי), להיטים מוכרים ועטורי פרסים, משחקי הרפתקאות, תפקידים, פאזלים ועוד.

בינואר הציגה נטפליקס את המשחק הראשון הבלעדי שפותח עבורה על ידי יוביסופט, מבין שלושה, Valliant Hearts והבא יושק בעוד כשבועיים – Mighty Quest: Rogue Palace עם נרטיב חדש על העולם המשחקי המוכר.

בנוסף, אולפן האינדי Super Evil Megacrop מפתח עבור נטפליקס משחק בלעדי המבוסס על סדרה חדשה, שעליה החברה עדיין לא שחררה פרטים בהכרזה הנוכחית אלא רק בהמשך השנה. שני משחקים שהכוכרזו כבר בהשקה, הם Highwater ו-Terra Nil. ב-Highwater, זהו סוף העולם, והאולטרה-עשירים נוהרים למאדים. הגיבור חוקר כדור ארץ מוצף, עם יבשות שהפכו לאיים, ולמצוא בני ברית. האם תוכלו להימלט בזמן?  זהו משחק הרפתקה (מה שקרוי בשפת העם קווסט) מלא אווירה, לטענת החברה.

Terra Nil, הוא משחק בניית ערים אבל עם טוויסט: שבו צריך להפוך פיסת אדמה חסרת חיים לסביבה אקולוגית שוקקת. שתלו יערות, טהרו אדמה ונקו אוקיינוסים מזוהמים, ואז מחזרו את מה שבניתם מבלי להותיר עקבות. האתגר במשחקה הוא בסביבות המשתנות היוצרות אתגרי בניה עבור השחקן.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner