מהשלכות הקורונה: לנובו ולוג'יטק משתפות פעולה בעבודה מרחוק

לנובו ולוג'יטק משתפות פעולה לוג'יטק ראלי בפעולה

ויראו כי טוב: הקורונה אמנם שלחה את רובנו לעבוד מהבית, אבל ארגונים ופרטים רבים גילו את היתרונות שבעבודה מהבית: הן בחיסכון בהוצאות ובנוכחות עובדים במשרד, והן בפריון העבודה. אבל עבודה מרוחקת, במיוחד עניין שיחות הוועידה בזום, ב-meet או ב-teams, גם דורשת ציוד. מגיפת הקורונה הביאה שתי ענקיות, לוג'יטק ולנובו לשתף פעולה, ולהציע חבילות ציוד משולבות, כמו גם לשלב ידיים בתחום המחקר של פיתוחים עבור עבודה מרחוק.

במהלך הסגר ברחבי העולם ביצעה לנובו מחקר ענק בקרב יותר מ-20,000 שבחן את השינויים שהסגר והוראת "הישארו בבית" חוללו: 63% מהנשאלים ציינו כי הם מרגישים פרודוקטיביים יותר כאשר הם עובדים מהבית בהשוואה לעבודה מהמשרד, 85% כי חשו יותר בנוח לעבוד מהבית בהשוואה למקום העבודה, ו-52% מהנשאלים העידו כי בכוונתם לעבוד יותר מהבית גם כאשר יוסרו המגבלות על יציאה לעבודה.

70% ציינו כי הצטיידו במוצרים טכנולוגים חדשים שיאפשרו להם לעבוד מהבית. מתוכם, 61% העידו כי מעסיקיהם שילמו באופן מלא על הרכישות הטכנולוגיות, בעוד ש-39% נאלצו לשלם על הרכישות החדשות באופן חלקי או מלא.

בממוצע הוציא עובד מהבית 273 דולר על ההצטיידות הטכנולוגית החדשה בזמן הסגר, כשהבזבזנים הגדולים ביותר היו העובדים הגרמנים, עם הוצאה של 381 דולר. 

ThinkSmart View לנובו ולוג'יטק משתפות פעולה
ThinkSmart View לנובו ולוג'יטק משתפות פעולה

לנובו ולוג'יטק עובדות מרחוק

לוג'יטק, שצברה נוכחות מואצת בתחום ועידות הווידאו, אבל גם הטלפוניה מציעה מוצר בשם Rally, שהיא מערכת של מיקרופונים, רמקולים ומצלמת רשת ייעודית לחדרי ישיבות, בשתי רמות לגדלים משתנים של חדרי ישיבות: ראלי וראלי פלוס, שעם תוספת מיקרופונים יכולה לתמוך בחדר ישיבות עם עד 46 משתתפים. עוד מציעה לוג'יטק את ה-TAP, שהוא מסך מגע לשליטה מרוחקת במחשב.

לנובו מצדה, מציעה את ה-Thinksmart Lenovo HUB 500, שהוא שילוב של מחשב ומסך מגע שמורכב  מעליו אנכית כפיתרון לחדרי ישיבות. ללנובו יש גם את ה-Thinksmart Lenovo View, שמאוד מזכיר את ה-Smart Display הביתי, הצג החכם שלנובו הציגה ב-CES לפני שנתיים – אבל הפעם מיועד ומושמש לשימוש משרדי ולטובת שיחות ועידה.

לכיסוי של חדרי ישיבות גדולים יותר, לנובו מציעה את ה-ThinkCenter Tiny, מחשב זעיר מידות, כמעט בגודל של דיסק און קי מגודל, אפשר אליו לחבר ציוד שמע וחוזי.

עוד בחיבור:
הצצה ראשונה לקראפט – מקלדת של לוג'יטק עם חוגה

אייסר מכריזים על מחשבים דוחי חיידקים לעידן הקורונה

שתי הענקיות לנובו ולוג'יטק, שמשתפות פעולה בכל העולם, יציעו חבילות ציוד משולבות לעבודה מרחוק, באמצעות הנציגה המקומית בנדא.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner