סלקום נכנסת לטלוויזיות חכמות ולאנדרואיד

הבוקר (ד') הכריזה סלקום שהיא נכנסת לטלוויזיות חכמות ואף משיקה אפליקציה משלה לאנדרואיד TV.

המשמעות היא שטלוויזיות חכמות מיצרניות מובילות כמו סמסונג, פיליפס, LG, שארפ ואחרות, האפליקציה של סלקום TV תהיה מובנית – מה שאומר שאין צורך בממיר, וניתן לקבל את השירות המלא של סלקום באמצעות חיבור אינטרנט בלבד. למעשה, אמר ניר שטרן מנכ"ל סלקום, שזוהי פרידה מהממיר.

בנוסף, השיקה סלקום יישום אנדרואיד משלה עבור מכשירי אנדרואיד TV, ובונסף החברה תתחיל לשווק  מכשירי אנדרואיד TV של שיאומי, הכוללים את האפליקציה שלהם. האפליקציה תהיה זמינה בשוק היישומים החל מהשבוע הבא, ותהיה ניתנת להרצה, לטענת סלקום, גם על מכשירים תומכים כמו ה-Shield של Nvidia. השירות כולל את כל הקטלוג של החברה, כולל HBO שנוספה לשירות בשבוע שעבר וערוצי פרימיום.

עוד בצד הטכנולוגי, סלקום הכריזה הבוקר על שירות הקלטה בענן שיהיה זמין באופן הדרגתי לכל ההתקנים של החברה (לאפל TV השירות יגיע מאוחר יותר), 50 שעות הקלטה למנוי, הזמינות דרך שירות ענן, ללא הגבלה על מספר הערוצים המוקלטים, אבל עם הגבלה על הזמן שבו הקלטה נשמרת. 

עוד הכריזה סלקום הבוקר על "סלקום קוואטרו" חבילת שירותים הכוללת גם אינטרנט, גם סלולר, גם טלוויזיה וגם טלפון ביתי ב-249 שקלים לחודש. החבילה כוללת שלושה קווים הכוללים עשרה גיגהבייט של גלישה לקו, סלקום TV עם שירות לחמישה התקנים, אינטרנט קווי ביתי עם שירות של 40 מגהביט/שניה כולל ספק ותשתית וטלפון קווי ללא הגבלה. 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner