אנני ליבוביץ מצלמת את כוכבי "מלחמת הכוכבים"

star wars the force awakens

שלשום חל יום מלחמת הכוכבים, ה-4 במאי (באנגלית may the 4th נשמע כמו may the force). המגזין הידוע ווניטי פייר, הפתיע עם שער מקורי שיופיע בגיליון יוני הקרוב, שעליו מצולמים כוכבי הסרט השביעי במלחמת הכוכבים – הכוח מתעורר. לצילומים אחראית לא אחרת מאשר הצלמת הידועה אנני ליבוביץ, star wars chapter 7_Bשצילמה את הכוכבים על במת ההסרטה. בדרך אגב, אושרו כמה שמועות לגבי הפרק החדש בסדרת הסרטים האלמותית.

בין התמונות אפשר למצוא את אדם דרייבר כקיילו רן, הנבל התורן, את דייזי רידלי כריי, הגיבורה החדשה, תמונה קבוצתית של ג'ון וויליאמס, המלחין הקבוע של סרטי מלחמת הכוכבים ומי שאחראי לנעימה המפורסמת, את קת'לין קנדי, נשיאת לוקאס ארטס ומפיקת הסרט, לורנס קאסדון, הכותב הראשי, והכותב-שותף ובמאי הסרט החדש, הלוא הוא האיש בעל מגע מידאס הקולנועי – ג'יי ג'יי אברהמס. עוד במצולמים: אוסקר אייזיק כטייס המורדים פו דמרון על כבש חללית ה-X-Wing שלו, לופיטה ניאונג בעת הליך הדגימה של פניה לטובת דמות המחשב שהיא מגלמת, השודדת מאז קנאטה ו. תמונת השער היא של רידלי, יחד עם הדור הקודם: צ'ובאקה והריסון פורד, בדמותו של המבריח האן סולו.

צפו גם בסרטון, המתאר את מסעה של ליבוביץ באולפני פיינווד שבאנגליה, שם מצולם הסרט תחת מעטה חשאיות כבדה.

 

לגלריה המלאה ב-Vanity Fair

 

מקור: Star Wars The Force Awakens' Characters Revealed | Vanity Fair

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner