ווינדוס 10 בחינם לנסיינים

ווינדוס 10

22/6 23:59 – הידיעה עודכנה במידע חדש.

מיקרוסופט הודיעה רשמית כי גירסא סופית של מערכת ההפעלה תוענק בחינם לאלו אשר רשומים בתוכנית ה-Windows Insider Program.
בניגוד ,למשתמשי Windows 7 ו-Windows 8/8.1 אשר יקבלו את מערכת ההפעלה החדשה כשידרוג בחינם המוגבל לשנה מיום צאתה של ווינדוס לשוק ולא ברור כמה יעלה בתום השנה, הנסיינים יקבלו עותק חינם ביום השחרור הרשמי (29 ביולי), שיהיה תקף לתמיד גם אם הם מריצים Windows XP.

עדכון [22/6]: לאחר חוסר בהירות בנושא, עדכנה מיקרוסופט היום (ב') את ההודעה בבלוג שלה. העדכון החינמי יהיה תקף כל זמן שבעל המחשב נותר חבר בתוכנית ה-Windows Insider, ויסכים לבדוק עדכונים נוספים אחרי ה-29 ביולי. אם בעלת המחשב תחליט שאיננה רוצה להיות חלק מהתוכנית, היא תוחזר לתנאים ה"רגילים" לבעלי Windows 7 או ווינדוס 8/8.1. בעלי Windows XP ששדרגו במסגרת ההצעה לנסיינים והחליטו לפרוש מהתוכנית, יצטרכו לקנות רישיון.

כאמור לשם כך חשבון מיקרסופט המקושר צריך להיות רשום לתוכנית ה-Windows Insider Program, ועל המחשב צריכה להיות מותקנת גירסא הבטא העדכנית (build 10130), מאותו הרגע כך לדברי מיקרוסופט תינתן האפשרות להורדת עותק מלא של ווינדוס 10 בתצורה הסופית, ב-29 ליולי, יחד עם שאר העולם. הרישוי יהיה תקף לתמיד, כל עוד אתם חברים בתוכנית הניסוי.

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

הראל שטנשטיין

בעברו כתב הסלולר של מעריב, נענע10 וחורים ברשת ושימש ככתב פרילנסר של אתר EETimes האמריקאי. כיום מייעץ שטנשטיין לחברות הזנק ומפתחים בנושאי אסטרטגיה, שיווק ופיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים ומחשבי לוח.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner