החיבור 3.0: שינוי משימה

TheUplink Magazine logo

בשנותיו הארוכות של "החיבור", לא היססנו לעשות שינויים כשהיה צורך. התחלנו כמגזין באפליקציה לסמארטפונים וטאבלטים, וכשראינו שזה לא עובד, שינינו לפורמט של אתר שהחזיק לא מעט זמן. עכשיו אנחנו עושים שינוי מהותי נוסף.

מאז שהמייסד של "החיבור" ניב ליליאן, לקח על עצמו תפקיד חדש ותובעני בעיתונות, קצת איבדנו את הרוח במפרשים, ואתם הקוראים בוודאי הרגשתם את זה עם קצב הפרסומים שלנו שירד דרסטית, ואין לנו אלא להצר על כך ולהתנצל. המצב נוצר ככורח, לא מבחירה, ואין לנו נכס גדול יותר מהקוראים שלנו. אז עמכם הסליחה.

אבל אנחנו גם אנשי בשורות – החיבור משנה כיוון, גירסה 3.0 אם תרצו. אנחנו רשמית מפסיקים להיות מגזין של טכנולוגיה בלבד, והופכים להיות מגזין המתמקד בחיים חכמים ולא רק בטכנולוגיה. אנחנו נמשיך לכתוב על טכנולוגיה, אבל מעכשיו המנדט שלנו נהיה רחב יותר: אנחנו רוצים להיות החבר הזה שלכם שמבין בכמעט כל דבר, ויש לו תמיד עצה חכמה או המלצה. אנחנו נתמקד מחדש במוצרים שהם לא רק טכנולוגיה אישית, אלא גם יותר בתחום הצרכני (משהו שתמיד עשינו כאן, אבל עכשיו זה יתרחב), במזון, ובחוויות, לצד המלצות צרכניות, טיפים, ושפצורים לחיים חכמים יותר. כמובן, נמשיך עם פרסום של כתבות מגזין ארוכות ככל שאלה יתאפשרו. "החיבור" עובר שינויים, אבל הרוח המקורית – תישאר.

עשינו כמה שינויים קטנים כדי לשקף את הדרך החדשה: עשינו ללוגו שלנו מתיחת פנים ושינינו את הסלוגן. לא עוד "מגזין טכנולוגיה עברי" אלא מגזין עברי חכם.

כי זה מה ומי שאנחנו. הכירו את החיבור החדש.

יאללה, מתחילים.

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner