החיבור היום [הודעה מנהלתית]

את ההודעה הזו הייתי צריך לכתוב כבר לפני שבועיים, אבל נשאבתי לתוך דברים. שינוי אישי גדול מבחינתי – קיבלתי לידיים את ערוץ הטכנולוגיה והמדע בישראל היום. המשמעות האפקטיבית היא שעיקר הכתיבה שלי על טכנולוגיה שאותה התרגלתם בטח לקבל כאן, תעבור לשם. אתם מאוד מוזמנים לעקוב אחרי הערוץ המתחדש, שלמעשה, אני מקים אותו כמעט מאפס. הקו העריכתי יהיה מאוד דומה לחיבור. למה? כי זו נוסחה מנצחת, והתבשיל המיוחד שלי, שגיליתי שרבים מעריכים.

מה זה אומר מבחינת החיבור? שהוא קצת ישנה את פניו, אבל לא בהרבה. הראל שטנשטיין, שותפי לדרך, ייקח כאן את עיקר המושכות, ואני פה ושם אתרום פיסות קטנות כפי יכולתי, כאלה שלא מתנגשות עם תפקידי החדש.

החיבור היה, ועודנו, מיזם התוכן שאני הכי גאה בו בחיי המקצועיים, כי הוא מגלם עיתונאות טכנולוגיה כמו שאני רואה אותה – בצורה מזוקקת, ללא אילוצים. אני ממשיך עכשיו לעשות את אותו הדבר – רק בבמה גדולה יותר.

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner