טרטיל הוא רומבה של עשבים שינקה לכם את הגינה

אך לפני שבוע עלה מסע מימון ההמונים של הרובוט החמוד הזה מעלה, המכונה טרטיל (Tertill, שיבוש של המילה צב באנגלית), וכבר מומן. טרטיל, שכונה גם רומבה של העשבים, הוא רובוט קטן שמטרתו היחידה בחיים היא לנכש עשבים בגינה שלכם – מלאכה שכל גנן חובב שונא.

טרטיל מצויד בגלגלים מאסיביים שמאפשרים לו להתנייד בגינה שלכם בקלות, ובלוח סולארי שטוען את הסוללה שלו כך שלא צריך בכלל להכניס אותו הביתה (יש גם שקע מיקרו USB, ליתר ביטחון) . ברגע שהסוללה שלו תתמלא, הוא יתחיל לשוטט בגינה שלכם ולקצוץ עשבים באמצעות להב מסתובב העשוי מחוט ניילון המצוי בתחתיתו, בדומה למקצרות המופעלות בידי אדם.

בדומה לרהיטים בבית שבהם נתקל הרומבה, כך טרטיל ינוע לכיוון אחר כשהוא נתקל בצמחים גדולים. הבעיה היחידה היא עם נבטים וצמחים בני יומם. אותם יקטול הרומבה של העשבים ללא רחמים, וללא אבחנה ביניהם לבין עשבים לא רצויים. לשם כך כוללים יוצריו מחסומי מתכת, אותם צריך להציב סביב צמחים צעירים כדי שלא יאכל אותם לתיאבון.

טרטיל יחזור ויסייר בגינה שלכם עד שתהיה כולה נקיה מעשבים. מה שכן, צריך להציב לו מחסומים בגבולות הגינה אחרת הוא ייסע לשכנים. כמובן, טרטיל מדבר עם אפליקציה בבלוטות' ויספר לה בהתלהבות כמה עשבים כבר אכל בשבילכם.

Tertill טרטיל

 Tertill יכול להיות שלכם תמורת 249 דולר, ולמזלכם הוא נשלח לישראל. החבילה כוללת את הרובוט וחבילה של קולרי צמחים כדי למנוע מטרטיל לאכול אותם. הפרויקט כבר מומן במלואו ויש לו עוד 21 יום, כך שאתם יכולים עדיין להזמין לכם רומבה אוכל עשבים. האספקה המשוערת היא במאי 2018, ממש לפני עונת העשביה הבאה. הקיץ הזה תצטרכו עוד לעשב בעצמכם. 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner