מסע בין כוכבים החדשה נחשפה: הכירו את ספינת הכוכבים דיסקברי [וידאו]

לכבוד שנת היובל למסע בין כוכבים שחלה השנה, CBS הודיעו שהם עובדים על סדרה חדשה, והערב היא נחשפה בכנס קומיקון. הכירו את Star Trek: Discovery. 
לאחר שנים ארוכות שבהן לא הופקה אף סדרת מסע בין כוכבים חדשה (האחרונה הייתה מסע בין כוכבים: אנטרפרייז), CBS הודיעו לפני כמה חודשים שהם עובדים על סדרת מסע בין כוכבים חדשה בבימויו של בריאן פולר. הסדרה הייתה עטויה בגלימת חשאיות, והערב היא הוסרה בכנס קומיקון, עם שחרורו של סרטון ראשון, שחושף ספינה חדשה: ה-USS Discovey, שנושאת את מספר הרישום NCC-1031.

כפי שתראו בסרטון, הספינה עצמה נראית מאוד צבאית ומלחמתית למראה, עם קווי גוף חדים שלא אפיינו את ספינות צי הכוכבים הקודמות. עוד נקודה מעניינת שהמספנות שלה, חבויות בתוך אסטרואיד – מה שעשוי אולי להעיד על התקופה בציר הזמן של מסע בין כוכבים שבו היא מתרחשת, אולי בזמן העימות הצבאי עם הקלינגונים? נחכה לעוד פרטים. הסדרה עצמה עתידה לעלות בינואר 2017 בפרמיירה חגיגית ב-CBS, וגם בשירות ההזרמה שלה. החדשות הטובות הן שהסדרה אמורה להגיע גם לנטפליקס. ברוכה הבאה, דיסקברי. 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

3 תגובותהשמיעו קולכם

  • מעניין אם הסדרה תגיע לנטפליקס עם כתוביות בעברית, וגם אם יש תכניות לרכוש זכויות שידור עבורה מצד אחד מגופי השידור המקומיים.

    • שלום תומר.

      כבר נודע שהסדרה תגיע גם לנטפליקס בישראל, וכיון שנטפליקס הבטיחו שעד סוף השנה לכל התכנים שלהם יהיו כתוביות בעברית, ואילו זו תצא רק בתחילת השנה הבאה, סביר להניח שכן.

      לגבי תוכניות רכש של גופי שידור מקומיים – שאלה מצוינת. ננסה להפנות אותה לגופים הרלוונטיים.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner