עד סוף נובמבר: תדלוק מוזל ב-פנגו

5.25 שקל לליטר בנזין 95 אוקטן למתדלקים ב-סונול ו-פנגו

לפני כמה שבועות סיפרנו לכם איך עובד התדלוק באפליקציה ב-סונול דרך פנגו. עכשיו במרוצת חודש נובמבר, אולי לכבוד יום ששי השחור, מציעות סונול ו-פנגו תדלוק בהנחה למתדלקים באמצעות האפליקציה, של בנזין נטול עופרת 95 אוקטן ב-5.25 שקלים לליטר. זהו מחיר זול במיוחד, בשעה שהמחיר הרשמי לליטר (מירבי) שקבע משרד האנרגיה לנובמבר הוא 5.34 שקלים לליטר בשירות עצמי, ו-5.55 בשירות מלא. כלומר, 9 אגורות לליטר בשירות עצמי והנחה משמעותית של 30 אגורות לליטר לעומת שירות מלא.

איך ליהנות מההנחה? להוריד את אפליקציית פנגו (iOS, אנדרואיד), למי שעוד לא משתמש בה לטובת חניה בכחול-לבן ובחניונים, ולהירשם לשירות. ברישום אתם צריכים לאמת את כרטיס האשראי שכבר הזנתם ב-פנגו, על ידי הזנת תוקף הכרטיס ומספר תעודת הזהות של בעל הכרטיס, ולהגדיר סיסמא אישית לתדלוק בת 4 ספרות. סך הכל, הליך הרישום הוא פשוט ונטול כאבים.

עוד בחיבור:

כך זה עובד: תדלוק ללא מגע עם פנגו וסונול

בהגיעכם לתחנה, היא מזוהה אוטומטית לפי המיקום שלכם (אפשר גם לחפש ולבחור ידנית), וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לציין את מספר המשאבה, והיא תפתח לתדלוק. לצערנו, את החלק של להכניס את הפיה למיכל הדלק וללחוץ על הדק התדלוק, עוד אי אפשר לעשות ללא מגע. איפה הרובוטים שהבטיחו לנו?!

בסיום התדלוק, תקבלו חיווי על הסכום שבו האכלתם את המכונית, וגם כמה “goods” מטבע ההטבות של התוכנית, צברתם, אותם אפשר לממש בחנויות הנוחות של סונול SoGood. 

[עדכון 19/11/20] עמיתנו צחי הופמן מוסיף שההנחה תקפה גם באפליקציית סונול, לא רק בפנגו.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

תגובה אחתהשמיעו קולכם

  • 5.25 במקום 5.34 מהווים הנחה של 0.09 שקלים לכל ליטר. הבוקר, לפני שיסתיים השבוע וקצת שנותר לסוף החודש, הספקתי למלא טנק דלק שלם של 32 ליטר, ולחסוך 2 שקלים ו-88 אגורות שלמות. בימים כאלה של קורונה ואי ודאות כלכלית, אני שמח שאני נכנס מדי יום לחיבור להתעדכן בחדשות החשובות.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner