לכבוד הסגר: Yandex Music מציעה רשימות השמעה מיוחדות (ויש גם מתנה)

רשימות השמעה במנוי ה-"פלוס" ב-Yandex Music

השבוע השיקה Yandex Music בישראל את מנוי ה-"פלוס" שלה (תוכלו לקרוא את כל הפרטים כאן). אבל מלבד זאת, לקראת תקופת החגים והסגר הממושכת המנוי גם מציע מספר רשימות השמעה (פלייליסטים) של מוזיקה אהובה, המתאימה לרוח התקופה (החברה מתכננת גם רשימות השמעה שנתפרו במיוחד ליום כיפור, למי שמאזין).

בין הרשימות אפשר למצוא דברים מוזיקה חסידית, רשימת שנקראת פשוט "סגר", רשימת "בבית עם הילדים", או "שולחן לאחד" ו-"אימון בוקר" וגם דברים כמו "חופשה יוונית". את כל רשימות ההשמעה המיוחדות אפשר למצוא כאן.

להזכיר, מנוי ה-“פלוס” החדש של Yandex Music עולה 9.90 שקלים לחודש, וכולל כמובן גישה מלאה לשירות הזרמת המוזיקה, אבל בנוסף הנחה של עשרה אחוזים על שירות השליחויות של Yango, ובנוסף, 30% הנחה על אחסון בשירות הענן Yandex.Disk, תמורה עשרה שקלים נוספים לחודש עבור טרהבייט (1000 ג”ב) או 27 שקלים עבור שלושה טרהבייט (3000 ג”ב). המנוי כולל אגב, 10 ג”ב אחסון ראשוניים בחינם.

woman wearing black sleeveless dress holding white headphone at daytime
Photo by Tirachard Kumtanom on Pexels.com

מנוי ה-"פלוס" כולל חודש ניסיון חינם, אבל לכם כקוראי "החיבור", יש בונוס: הזינו את הקוד THEUPLINK4U בעת הרישום, וקבלו עוד חודש אחד בחינם, עלינו. נקווה שהחודשיים חינם האלה יכסו אתכם לתקופת הסגר, ומעבר לה. תיהנו וחג שמח.

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות

מערכת "החיבור"

מערכת אתר "החיבור". שורת ההיכר שלנו עבור כתבות שנכתבו על ידי יותר מכותב אחד מזוהה

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner