הדבר הכי מדהים מ-CES 2016: מסך גמיש כנייר של LG

 

לפני כמה שנים, באירוע של HP, עמד פיל מק'יני, אז סמנכ"ל הטכנולוגיה של קבוצת המחשוב האישי של החברה, והציג בפני העיתונאים יריעה כסופה ודקיקה שהיא מסך גמיש כמו נייר. הוא הבטיח שבתוך כמה שנים, המסך הזה יהיה במחשבים שלנו. והוא צדק. בתערוכת CES 2016, הציגה חברת LG מסך שכזה, פועל, בגודל של 18 אינץ' וברזולוציה קרובה ל-HD מלא. אם יש משהו שעומד לשנות את המחשוב שלנו בשנים הקרובות מהקצה לקצה – הרי שזה זה. הכתב של TheVerge, אגב, מחזיק בידו יריעה זהה לזו שמק'יני הראה לעיתונאים לפני שנים מספר.

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

  • לניב ליליאן שלום! ראשית חשוב לי לומר עד כמה אני נהנה מהכתבות המאלפות שלך ושל המגזין כולו. אני מכור לטכנולוגיה ובכתבות הללו אני מוצא את כל מבוקשי.

    רציתי לשאול שאלה שלא קשורה לנושא הכתבה: כמו הרבה אנשים שמעתי על פרויקט האינטרנט של פייסבוק עם הלווין עמוס 6 ובהרבה אתרים קראתי שהשיגור מתוכנן לשבועות הקרובים. אתה יודע אולי תאריך משוער שבו זה יקרה? הנושא מעניין אותי. תודה מראש!

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner