סקייטבורד הרחף של לקסוס נחשף

רבים קיוו לראות את גלגשת הרחף, זו שהוצגה בסרט "בחזרה לעתיד" קורמת עור ועץ והופכת למציאות. לאחרונה חשפה לקסוס את הגירסה שלה לסקייטבורד הרחף, בעיירה קובלס בספרד בפני חבורה של עיתונאים, בפארק למחליקים. גלגלשת הרחף של לקסוס פועל על שילוב של מגנטים ומוליכי על שמקוררים לטמפרטורה שבה הם מגיבים עם המגנטים (מינוס 180 מעלות צלסיוס) באמצעות חנקן נוזלי.

אבל אליה וקוץ בה: ראשית, מסתבר שהמוצר כלל לא פותח על ידי מהנדסי לקסוס. הוא תעלול פרסומי שפותח בידי קבוצת מדענים מהמבורג, שחוקרת גם כך ריחוף באמצעות מגנטים ושוכנעה ליצור את הגלגשת עבור לקסוס בידי סוכנות פרסום מתמחה. שנית, בניגוד למה שלקסוס מנסה להציג בסרטון, הוא לא פועל על כל משטח. לפי הדיווח של TheVerge, ברצפת העץ שבפארק נקבעו מגנטים המגיבים עם מוליכי העל שבאריחים הקרמיים שבהם מצופה הגלגשת. בקיצור, לקסוס קצת עבדו עלינו, אבל כהוכחת היתכנות העסק עובד. עדיין, יש לנו כחודשיים וחצי עד לתאריך היעד של מארטי מק'פליי, אז אולי זה יקרה בכל זאת?

 

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner