איך זה עובד? כך נראה מדיח כלים פועל מבפנים

באופן דומה לזה שעשינו בזמנו עם מכונת כביסה, קיבלנו גם לבדיקה מצלמת GoPro Hero 4 Black. היא נראתה לנו קצת מלוכלכת, אז החלטנו לדחוף אותה למדיח. וכך, אתם זוכים לראות איך מתבצע הקסם הזה שבו מכניסים כלים מלוכלכים למדיח, מוסיפים טבליה, סוגרים את הדלת… והוקוס פוקוס, הכלים יוצאים נקיים!

אז את עיקר העבודה עושה הממטרה, שבאמצעות סילוני מים חזקים מעיפה את הלכלוך מהכלים. הטבליה שתראו בתמונה, בשלב מסוים נופלת לתוך אגן המים שבתחתית המדיח, והמים שממוחזרים בתוך מערכת סגורה ושבים בשנית לממטרה, הם עכשיו גם תמיסה כימית שמכילה אנזימים וחומרי ניקוי שמפרקים את הלכלוך. זה כל הסוד על רגל אחת. לא צילמנו את תהליך הייבוש, שמתבצע לרוב באמצעות זרמי אוויר חם, גם כי קצת חששנו לגורלה של המצלמה, וגם התמונה הייתה משעממת למדי… (בפעם הבאה צילום תרמי!)

 

 

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner