גוגל, צייר לי כבשה

גוגל autodraw

אתמול (ד') שחררה גוגל לרשת כלי מעניין (כאן), שהוא שימושי לא פחות משהוא מסקרן. במסגרת הניסויים השונים שלה באינטליגנציה מלאכותית, שחררה החברה לרשת כלי חדש, הנקרא AutoDraw. הכלי הזה מאפשר לכם לשרבט על המסך, וגם אם אתם לא בדיוק מאיירים או ציירים גדולים, הבינה המלאכותית שפועלת מאחורי הכלי תזהה את מה שציירתם ותציע את האיור המתאים. כמובן, את האיור המשודרג (שבניגוד אליכם, בוצע בידי מאייר מקצועי), תוכלו לקחת ולהשתמש בו לצורכיכם.

ממספר הניסויים שעשינו, הכלי מזהה את רוב השרבוטים, גם הגרועים וחסרי היכולת שבהם, עם כמה חריגים (ניסינו לצייר ראש של אייל. השירות הציע כמה חיות דומות, אבל לא אייל). את הידע ליצירת הציורים שלכם גוגל שואבת מניסוי אינטליגנציה מלאכותית אחר שלה, Quick Draw, שבו אתם מציירים על המסך ציור של אובייקט נבחר מראש (פרה, צלחת מעופפת), והאינטליגנציה המלאכותית מנסה לנחש מהו, בדיוק כמו משחק החברה המפורסם. השירות החדש פועל על מחשב, סמארטפון או טאבלט. אנחנו ניסינו אותו עם עכבר ומחשב ביתי, מה שהניב תוצאות מגושמות במיוחד – אבל נשער שלמי שמשתמש בעט חרט או פשוט במסך מגע, תהיה חוויה כייפית יותר.

 

 

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

תגובה אחתהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner