גנץ בחר להתקפל: יש לו גלקסי Fold

בני גנץ מחזיק בידו סמסונג גלקסי fold

לקראת כניסת החג השני, העלה יו"ר הכנסת בני גנץ ציוץ ברכה לחג בדרכו חזרה מהמשא ומתן הקואליציוני בירושלים. בלי קשר להחלטות הפוליטיות של יושב ראש כחול לבן, מיהרנו להבחין שבניגוד אולי להססנות הפוליטית שלו, לפחות בעניין מהותי אחר, בני גנץ כבר הכריע – הסמארטפון האישי שלו. בתמונה המצורפת שצולמה במכוניתו, נראה גנץ מחזיק את הסמארטפון המתקפל הראשון של סמסונג, גלקסי Fold.

ואיך אנחנו יודעים? ל-גלקסי פולד יש צורה שקשה לטעות בה: בהתחלה הוא נראה כמו שני סמארטפונים הצמודים לזה, אבל שתי תכונות עיקריות שלו מסגירות אותו: הקפל במרכז המסך של המסך הגמיש, ומגרעת המצלמה החזיתית, שלה צורה ייחודית.

גלקסי Fold, הסמארטפון המתקפל הראשון של סמסונג, יצא לשוק בספטמבר האחרון והגיע לפני מספר חודשים לישראל. הוא שוקל 160 גרם, ויש לו מסך חיצוני של 4.6 אינץ' בצורה מלבנית מאורכת, כשהוא פתוח, כמו המצב שבו מחזיק בו הרמטכ"ל לשעבר, גודל המסך שלו נפרש ל-7.3 אינץ'. ערכת השבבים שעליה הוא פועל היא הסנאפדרגון 855, עם 12 גיגהבייט של זיכרון ואחסון של חצי טרהבייט, וערכת מצלמות אחורית משולשת עדשות.

חדש! לחיבור יש גם ערוץ טלגרם! רוצים את כל העדכונים ראשונים? הצטרפו כאן

בשל הטכנולוגיה הייחודית ופורצת הדרך של מסך גמיש, מחירו של ה-גלקסי פולד לא זול, והוא נע סביב ה-8,000 שקלים. לא נורא, גנץ מרוויח עכשיו משכורת של יושב ראש כנסת, כך שהוא יכול להרשות אותו לעצמו…

חג שמח!

אם אתם כבר כאן…
רצינו לבקש טובה. בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. בנוסף, יש לנו הוצאות קבועות על אירוח האתר, אחסון, שרתי וידאו, גרפיקה ועוד. “החיבור” נעשה על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות, אבל היא גם פרנסה – ואנחנו מעדיפים לעבוד עבורכם, הקוראים. התמיכה שלכם (אם באופן ישיר, ואם על ידי רכישת מוצרים דרך הקישורים שבכתבה, המזכה אותנו בעמלה קטנה) מבטיחה את המשך קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים מעניינים, עוד תכנים שיוגשו בצורות מקוריות, עוד כתבות, עוד סרטונים ובכלל – עוד. לתמיכה ישירה במגזין

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

תגובה אחתהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner