דייסון משיקה את ה-Dyson V15 Detect בישראל

הבוקר (ב') ערכה דייסון מסיבת עיתונאים רשמית להשקת Dyson V15 החדש בישראל.

ברם, היבואנית ב.נ.ז.כ ואתרי סחר נוספים, כבר מוכרים את השואב האלחוטי החדש עם טכנולוגיית הלייזר, וכך נחשפנו כבר למחירים ולדגמים, וכמו שכבר התרגלנו בכל הדגמים האחרונים של דייסון, גם כאן יש שלושה תת דגמים:

Dyson V15 Detect Animal


ה-Animal Detect הוא רמת הכניסה של הדגם, ומחירו הוא 2,990 שקלים. הוא אינו מכיל את טכנולוגיית הלייזר, ולמעשה דומה מאוד לאחיו הקודם בסדרה, ה-Dyson V11 Extra.

מדוע אבל התוספת Detect? הוא כן מכיל את חיישן ה-Piezo החדש, שמגיע מעולם מסנני האוויר של דייסון, שמודד כמה חלקיקים נשאבו לפי הפירוט הבא: חלקיקים גדולים מעשרה מיקרון (אבקנים ואלרגנים), גדולים מ-60 מיקרון (אבק מיקרוסקופי ותאי עור מתים), גדולים מ-180 מיקרון, כמו קרדית האבק, וחלקיקים הגדולים מ-500 מיקרון, כאלה שאפשר כבר לראות בעין כמו גרגירי סוכר או פרעושים.


עוד חידוש הוא מברשת חדשה, Anti-Tangle (מונעת התלפפות) בצורה של קונוס, המיועדת לשאיבת פרוות חיות ושיער ארוך מרהיטים וריפוד. נוכל לנסות אותה ביום שני ולדווח כמובן על הביצועים.
מלבד זאת, הוא כולל את כל ה-"להיטים הגדולים" של דייסון: טכנולוגיה של 14 ציקלונים, סיבי פחם לאיסוף חלקיקים מיקרוסקופיים מרצפות ופרקט, מנוע Hyper Dymium וסוללה נשלפת המספקת עד 60 דקות עבודה.

מברשת ה-"בורג" למניעת הסתבכות שיער של ה-Dyson V15 Detect
מברשת ה-"בורג" למניעת הסתבכות שיער של ה-Dyson V15 Detect

Dyson V15 Detect Total Clean


ה-Total Clean הוא רמת הביניים של הדגם החדש, ומחירו עומד על 3,390 שקלים. התכונות של ה-Animal Detect שכבר פירטנו כמו חיישן וספירת החלקיקים קיימות כאן, אבל פה גם מופיעה כבר טכנולוגיית הלייזר של הדייסון V15 (עליה כתבנו כאן בהכרזת המוצר במרץ), בראש הרצפות של ה-Dyson 15 Total Clean המגיע עם מברשת גלגלת רכה ורחיצה, יש לייזר ירוק, הממוקם כ-7 מ"מ מעל הקרקע ובעצם מאיר לכם את האבק והלכלוך שאולי פספסתם. זוהי התשובה של דייסון למתחרים שהתקינו נורות LED בשואבים שלהם, בבחינת – אתם שמתם LED? אז אנחנו נשים לייזר!

Absolute Extra


דגם ה-Absolute Extra העילי של Detect Dyson V15, שנמכר תמורת 3,590 שקלים, מכיל את כל הטכנולוגיות של קודמיו (חיישן חלקיקים וטכנולוגיית לייזר לסימון אבק), ובנוסף כולל מסנן HEPA נוסף, אחרי המנוע לסינון חלקיקים עוד יותר מחמיר מקודמיו, ואת ערכת האביזרים העשירה ביותר.

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner