samsung galay buds live

ביום חמישי האחרון, כיממה לאחר הכרזת המוצרים הגדולה שלהם, הוזמנו על ידי סמסונג להתרשם מהמוצרים החדשים שלהם. כמובן, היו שם גם את טלפוני ה-Note 20 החדשים, אבל מי שבאמת גנב את ההצגה, היו אלה אוזניות ה-Galaxy Buds Live החדשות של סמסונג (מחיר צפוי בישראל: 699 שקלים, המזמינים המוקדמים של ה-Note 20 צפויים לקבל אותן במתנה) – אוזניות בעיצוב פתוח ובצורה של שעועית.

אלה שהוצגו בתצוגה, נושאות את גוון הברונזה שסמסונג מתגאים בו למוצרים החדשים שלהם, אם כי זהו פחות נחושת ויותר ה-Rose Gold המוכר שכנראה יקרוץ יותר לקהל הנשי, ויש לו מראה תכשיטי משהו. האוזניות כמובן יגיעו בעוד צבעים. החדשנות מצויה בהן בעיקר בטכנולוגיות הקול.

ראשית, הן כוללות ביטול רעשים אקטיבי, שפועל לצד עיצוב פתוח. סמסונג טוענים שזה גם ינחית רעשים לא רצויים וגם עדיין יאפשר לכם לשמוע את הפקח ברכבת. שאפתני? בהחלט. האם זה עובד? נצטרך לראות. עוד יש בהן 3 מיקרופונים לקליטה טובה יותר של הקול שלכם, והגברה של קול הדובר לטובת שיחות. יש ב-Buds Live כ-6 שעות פעולה ועוד 15 שעות בנרתיק הנשיאה, ואנחנו כבר מחכים לנסות אותן.

Galaxy Watch 3

סמסונג גם מלאי הבטחות כרימון ביחס לשעון החכם החדש שלהם, ונתחיל דווקא עם החדשות הרעות: על אף שהשעון תומך חומרתית במדידת לחץ דם ו-אקג (שכבר התנסינו איתן), סמסונג ישראל מחכים לאישור משרד הבריאות בעניין, כך שבתחילה הוא ישווק כאן רק עם זיהוי נפילה ורוויית חמצן בדם. שאר התכונות (שכבר זמינות למשל במדינת הבית של סמסונג, קוריאה), יאלצו להמתין לאישור משרד הבריאות (שקצת עסוק בימים אלה…), ויגיעו לשעונים החדשים כעדכון תוכנה.

עוד בחיבור:

סמסונג מכריזים על ה-Note 20 ועוד ארבעה מוצרים

סמסונג DeX: העריסה שהופכת את הסמארטפון למחשב


שני שעונים חכמים ראש בראש

מלבד התכונות האלה, סמסונג מבטיחים שהשעון החדש, ה-Galaxy Watch 3, הוא דק וקל יותר ומההתרשמות הראשונית שלנו זה אכן כך. המסך גדול יותר, 1.4 אינץ', והוא מגיע בשני קטרים: 41 מ"מ ו-45 מ"מ, ובשני צבעים, שחור וברונזה. הדגם המשווק הוא בפלדת אל חלד ועם רצועת עור (סליחה טבעונים), אבל באופן מעניין, יש לשעון הזה גם גירסה בטיטניום שטרם ברור אם תשווק בישראל (נברר). סמסונג כן שמרו כאן על הלהיט של חוגה מסתובבת לניווט, פטנט שקיים בכל השעונים שלהם ואהוב מאוד על המשתמשים. גם כאן, אנחנו כבר מצפים לנסות אותו בהרחבה, וכמובן, לחוות את דעתנו.

Galaxy Watch 3 בשחור ובברונזה

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

5 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner