נפטרים מ-2020: הרובוטים של בוסטון דיינמיקס רוקדים

אטלס וספוט הרובוטים של בוסטון דיינמיקס רוקדים

אטלס, הרובוט דמוי האנוש של בוסטון דיינמיקס, יודע ללכת בשלג, לעשות פארקור וסלטות שלא היו מביישות את סיימון בילס. מנגד, כולנו התלהבנו כשראינו את ספוט, הרובוט דמוי הכלב המשונה עם הצוואר המאורך מבצע צעדי ריקוד לצלילי Uptown Funk של מארק רונסון. ועכשיו, הם משלבים ידיים, ליתר דיוק, רגליים – ומבצעים קטע בכוריאוגרפיה משותפת, באיחולי השנה החדשה של בוסטון דיינמיקס.

ספוט כאמור, כבר התפרסם כרקדן מחונן, אבל החידוש הוא באמת לראות שני רובוטי אטלס מבצעים צעדי ריקוד לצלילי  “Do You Love me (Now that I can dance)?” של הקונטורס, דבר שלא עשו בעבר, כאשר בשלב מסויים ספוט מצטרף אליהם כסולן, ושני רובוטי אטלס הופכים לרקדני הרקע שלו. רגע חינני במיוחד נרשם כשספוט מבצע צעדי "בורה" של בלרינה על קצות "אצבעותיו", או מתיישב ומוחא כפיים לפי הקצב עם כפותיו הקדמיות…

מלבד צעדי הריקוד המרשימים של האטלסים, נותן פה הופעת אורח גם רובוט שלישי של בוסטון דיינמיקס, הדומה יותר למברשת עגולה על גלגלים ועונה לכינוי "ידית", כשזהו רובוט שנועד לאחוז חפצים, והוא גונב לרגע את ההצגה, אבל ספוט, כיאה לשמו, מיד מחזיר את הפוקוס אליו.

השתחוו בפני אדונינו הרובוטים! עכשיו הם גם יכולים לרקוד על קברם של המתנגדים לשלטונם!

נהניתם מהקריאה? שמחים לשמוע.
בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. “החיבור” מופק על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות – אבל היא גם פרנסה ואנחנו רוצים לעבוד עבורכם, הקוראים. 

התרומה שלכם (בעלות של כוס קפה) מבטיחה את קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים ומידע מעניין ומועיל, כל יום. 


אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner