ביקונקט משיקים את אונקיו (ועוד אוזניות חדשות)

הבוקר (ה') השיקה חברת ביקונקט, יבואנית מוצרי הצליל, את אוזניות אונקיו בישראל. אונקיו (ONKYO) המוכרת בעיקר מתחום המגברים, נכנסת כעת גם לתחום של שמע אישי, וביקונקט תהיה המפיצה שלה בישראל לעניין זה. במסגרת ההשקה, הוצגו ארבעה דגמים של אוזניות ושלושה דגמים של רמקולי שן כחולה.

בקצה הנמוך של הקו, נמצא אוזניות In Ear, שמציעות את איכות הצליל של המותג תמורת 299 שקלים. ברף המעט יותר גבוה נמצא אוזניות In Ear אלחוטיות שנמכרות תמורת 699 שקלים, וברף הגבוה יותר, נמצאות אוזניות On Ear אלחוטיות, במחירים של 990 ו-1190 שקלים.

באגף הרמקולים של המותג, יש רמקול קטן בשם T3, המעוצב בלבן ובזהב, עם מראה כללי המתכתב עם מכשירי רדיו טרנזיסטור היסטוריים. רמקול הביניים הוא ה-X3, עם יותר עוצמת צליל מקודמו ומראה מודרני יותר, שנמכר תמורת 1499 שקלים, ובקצה העליון, אחיו הגדול, ה-X6, שנמכר כבר תמורת 1690 שקלים. המחירים, יחסית לשוק, אינם מאוד זולים, ויהיה מעניין לבדוק ולשמוע האם הם מצדיקים את ההפרש. כל הרמקולים של אונקיו כוללים גם שקע USB סטנדרטי, כך שניתן להשתמש בהם גם כסוללות ניידות.

אונקיו

ג'ברה יורדים מהחוטים

אבל אונקיו לא היו הכוכבים היחידים באירוע של ביקונקט הבוקר. ביקונקט, המייבאת גם מותגי צליל ידועים אחרים כמו פיליפס, ג'ברה ו-B&O Play (מותג הבת של באנג ואולפסן הדנים), הציגה גם את הדגם האחרון והמדובר של ג'אברה שראינו בתערוכת IFA האחרונה, ה-Elite Sport, אוזניות נטולות חוטים לחלוטין, כמו האייקון איקס שסקרנו כאן אך אתמול. העילית של ג'ברה אמורות להציע שעות פעולה רבות יותר מאלה של סמסונג, ועוד פונקציות של ניטור פעילות ספורטיבית, כמו למשל מניית חזרות בתרגילים. הן ימכרו תמורת 990 שקלים בישראל, ואנחנו כבר מחכים לסקור אותן באופן מלא.


B&O עולים מדרגה

ומלבד שורה של מוצרים מעניינים אחרים כמו מותג למתקני טעינה אלחוטית ואחיזה מגנטית בו זמנית, מצלמות דרך לרכב ומעבד צליל נייד, הציגו ביקונקט גם את הדגם האחרון, העילי, של B&O Play. לאחר ההצלחה בישראל של דגם האוזניות האלחוטיות ומבטלות הרעשים ה-H8, מגיע גם עכשיו ה-H9, הגדול יותר אך הזהה בתכונותיו. גם כאן, יש ממשק מגע שמאפשר תפעול של האוזניות פשוט על ידי נגיעה בדופן בית הרמקול, 14 שעות פעולה, חומרים איכותיים ועיצוב מוקפד להחריד כמו שהתרגלנו לקבל ולראות ממותג העל הדני. 

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner