לליברהטון יש רמקול שמגיע עם רוכסן בשם ZIPP

 

ליברהטון היא חברה דנית שנוסדה ב-2009 עם משימה ברורה: לשחרר את הצליל. ב-2012, הם הוציאו לשוק את ZIPP, רמקול הדגל שלהם, רמקול עם צליל ב-360 מעלות, שיודע למלא חדר בצלילים בזכות מערך רמקולים היקפי. ZIPP מגיע בכמה תצורות, שהמשותף לכולן מלבד עיצוב אסתטי, תמיכה בבלוטות' וויי-פיי, ניהול באמצעות אפליקציה ועכשיו גם תמיכה באלקסה – כיסוי בד שאפשר להחליף באמצעות פתיחת רוכסן. שיניתם את העיצוב בבית? עברתם דירה? רוצים רמקול בצבע אחר? אין בעיה. פתחו את הרוכסן, הסירו את כיסוי הבד והחליפו אותו בצבע אחר. זה סוג הרעיונות המקסימים ששובים את ליבנו.

בגלריה מעלה תוכלו לראות גם מוצרים אחרים של החברה שראינו ב-IFA 2017, כמו ה-ONE, רמקול נייד והאוזניות של החברה, הנקראות Q Adapt בתצורה על אוזנית ותוך אוזנית, וכוללות גם ארבע רמות שונות של סינון רעשים פעיל המתאים את עצמו לתנאי השמיעה בעיר (סוני יצאו עכשיו עם רעיון דומה, שהם מכנים בקרת צליל מסתגלת).

אם אתם כבר כאן…
רצינו לבקש טובה. בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. בנוסף, יש לנו הוצאות קבועות על אירוח האתר, אחסון, שרתי וידאו, גרפיקה ועוד. “החיבור” נעשה על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות, אבל היא גם פרנסה – ואנחנו מעדיפים לעבוד עבורכם, הקוראים. התמיכה הישירה שלכם מבטיחה את המשך קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים מעניינים, עוד תכנים שיוגשו בצורות מקוריות, עוד כתבות, עוד סרטונים ובכלל – עוד. לתמיכה במגזין

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner