החיבור בתערוכת IFA 2016 בברלין

החיבור בתערוכת IFA 2016

בכל שנה נערכת בתחילת ספטמבר בברלין תערוכת IFA 2016, שהיא בין תערוכות האלקטרוניקה הגדולות בעולם, ותערוכת האלקטרוניקה הגדולה באירופה. היא אמנם לא גדולה כמו MWC או CES, שגדולות ממנה בהרבה, אבל היא מתהדרת בכך שהיא עוסקת בכל מוצר אלקטרוניקה ביתי שהוא, בשעה ששתי הגדולות ממנה יותר עוסקות בטכנולוגיה אישית וניידת (MWC) ובחדשנות (CES).

ב- IFA 2016 מציגים מוצרים. ממחשבים, דרך מערכות שמע ועד מכונות כביסה וקפה, ובגלל זה היא התערוכה הכי חביבה עלינו בשנה, חוץ מזה שהיא קטנה ואינטימית יותר – אבל עדיין מוקד משיכה והכרזות לכל החברות הגדולות.

ביומיים שלפני פתיחת התערוכה הרשמית לקהל הרחב (2 ספטמבר), יהיה שטף אדיר של מסיבות עיתונאים, ואנחנו נהיה שם בגופנו להביא לכם אך ורק את החדשות החשובות, ואת הדברים המעניינים מהתערוכה, הצצות ראשונות וניסויי כלים.

תערוכות הן גם הזדמנות מצויינת לניסויים בהגשת תוכן. השנה אנחנו נשתמש בשיטת דיווח חדשנית, שתאפשר לנו להביא לכם הקוראים, דיווח יותר מהיר, עדכני ומיידי. חידוש נוסף – צילומים וסרטונים ב-360 מעלות.

כדי להקל עליכם לעקוב אחרי כל מה שקורה בתערוכה, נרכז את כל הידיעות תחת הקטגוריה IFA 2016, וגם תחת התגית IFA, שרצה איתנו עוד משנה שעברה.

יש למה לצפות, אז קדימה, אל האולמות!

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner