"החומה" של סמסונג: קיר שהוא מסך בגודל 146 אינץ' ואבחנה של 8K

CES2018

עוד לפני מסיבת העיתונאים הרשמית שלה הלילה (ב') הציגה סמסונג את "החומה" – טלוויזיה ברזולוציה של 8K ובגודל עצום של 146 אינץ' (אורך אלכסון, כמקובל). הייחוד של "החומה" של סמסונג הוא שהיא פועלת על טכנולוגיה חדשה בשם מיקרו-LED, פיקסלי LED זערוריים (שבתערוכה מוצגים דרך מיקרוסקופ), שמכילים את כל היתרונות של OLED רגיל כמו צבעים עמוקים – אבל עם יכולת לשנות את הגודל של משטח הצג בקלות. סמסונג לא פירטו בדיוק, אבל הכוונה היא שמשתמשים יוכלו לשנות את גודל הצג אצלם בסלון לפי הצרכים. סמסונג למעשה רומזים על טכנולוגיה שתאפשר גמישות בבניה או שינוי קל של גודל המסך, לרבות שוליים דקיקים. כרגע מדובר במסך קונספט וטכנולוגיה ניסיונית, אבל אצל סמסונג, כמו אצל סמסונג, בהכרח, גם "החומה" תהפוך למוצר מסחרי.

"החומה" סמסונג

אם אתם כבר כאן…
רצינו לבקש טובה. בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. בנוסף, יש לנו הוצאות קבועות על אירוח האתר, אחסון, שרתי וידאו, גרפיקה ועוד. “החיבור” נעשה על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות, אבל היא גם פרנסה – ואנחנו מעדיפים לעבוד עבורכם, הקוראים. התמיכה שלכם מבטיחה את המשך קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים מעניינים, עוד תכנים שיוגשו בצורות מקוריות, עוד כתבות, עוד סרטונים ובכלל – עוד. לתמיכה במגזין

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner