הילדים כל היום ב-Zoom? שלחו אותם ל-Zooz

אפליקציית ZooZ

בין התוכניות המעורפלות של משרד החינוך לגבי שיבה ללימודים, וההוראה באמצעות ZOOM עם משימות לימודיות לא ברורות באותה מידה ובין השהייה הארוכה שלהם במרחב הביתי, הילדים שלנו לא עוסקים מספיק בפעילות גופנית ובתנועה, בגלל המגבלות. אבל את הבעיה שהטכנולוגיה יצרה, הטכנולוגיה יכולה גם לתקן: חברת Movez AI הישראלית יצרה משחק בשם Zooz שכדי להתקדם בו, הילדים צריכים לבצע פעולות פיזיות עם כדור.

Zooz משלבת ראיית מכונה ומציאות רבודה, עם פיזור של עצמים וירטואליים במרחב המציאותי, ושבו צריך להשיג יעדים כמו לפגוע ב-"מטרות", באולינג וירטואלי ועוד, הכל תחת הסיסמא "כדור אמיתי, מטרות וירטואליות". Zooz היא חלק מאפליקציה יותר גדולה שהחברה מפתחת עבור משחקי ספורט, אבל בינתיים הוציא את האפליקציה הזו ובחינם – לטובת הילדים הנצורים בבית ולטובת שפיות הדעת ההולכת ודועכת של הוריהם..

יש לנו ערוץ טלגרם חדש – נשמח שתצטרפו

אפליקציית Zooz. התמונה מכילה כדור, קובייה צבעונית וירטואלית במציאות מדומה, ומדרכה ציבורית

אז עד שהילדים יחזרו לבתי הספר, ויוכלו להתרוצץ במרחקים הגדולים מ-500 או 100 מטרים (תלוי על איזה קמו בבוקר אנשי משרד הבריאות…), זהו פיתרון לא רע בכלל. Zooz מיועדת לגילאי 4 ומעלה, מאפשרת לאתגר חברים ולשחק בצורה חברתית מרחוק, תומכת בעברית וכאמור, חינמית – בגירסה לאייפון וגם לאנדרואיד.

המצרכים: סמארטפון, אפליקציית Zooz וכדור כלשהו (כדורגל, כדורסל, מה שיש בבית)

להורדה [אייפון]

להורדה [אנדרואיד]

[עדכון 16:55] – הידיעה נערכה ונוספו פרטים

אם אתם כבר כאן…
רצינו לבקש טובה. בכתבה שזה עתה קראתם הושקעו שעות רבות של איסוף מידע, תחקיר, כתיבה, עריכה, גרפיקה, עיצוב, צילום ועריכת וידאו. בנוסף, יש לנו הוצאות קבועות על אירוח האתר, אחסון, שרתי וידאו, גרפיקה ועוד. “החיבור” נעשה על ידי שורה של עיתונאים מקצועיים, שבשבילם עיתונות היא שליחות, אבל היא גם פרנסה – ואנחנו מעדיפים לעבוד עבורכם, הקוראים. התמיכה שלכם (אם באופן ישיר, ואם על ידי רכישת מוצרים דרך הקישורים שבכתבה, המזכה אותנו בעמלה קטנה) מבטיחה את המשך קיומו של “החיבור” כמגזין עצמאי, אובייקטיבי, חופשי מתלות במפרסמים, ותאפשר לנו להביא לכם עוד סיפורים מעניינים, עוד תכנים שיוגשו בצורות מקוריות, עוד כתבות, עוד סרטונים ובכלל – עוד. לתמיכה ישירה במגזין

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner