קספרסקי מאיצים יזמים וסטודנטים

Security Startup Challenge

חברת האבטחה קספרסקי הכריזה על יוזמה גלובלית חדשה לטיפוח יזמות בתחום האבטחה. היוזמה, שנקראת Security Startup Challenge, ופותחה על ידי Kaspersky Academy, היא תוכנית האצה תחרותית בשיתוף קרנות בתעשיית האבטחה שנועדה לתת ליזמים בתחומי האבטחה ותחומים משיקים, כמו טכנולוגיות פיננסים, שירותי בריאות, סלולר, אינטרנט של החפצים וטכנולוגיות ענן. היזמים יתחרו על פרסים בסך כולל של 80 אלף דולר, ותמיכה גם לאחר סיום התחרות.

שלבי התחרות יהיו בנויים מסדנאות דו יומיות שיתקיימו בירושלים, ברלין, סן פרנסיסקו, סינגפור ומוסקבה. לאחר מכן, תתקיים תוכנית האצה שתכלול עבודה עם צוות מומחים ושתי סדנאות בלוקסמבורג, והאירוע המסכם יתקיים במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT).

בישראל, תיערך הסדנא בשיתוף האוניברסיטה העברית, עיריית ירושלים וגופים נוספים, ותתקיים ב-22-24 למרץ בבית הספר להנדסה ומדעי המחשב שבקמפוס ספרא. סטודנטים ויזמים בתחילת דרכם מוזמנים להגיש מועמדות באתר היוזמה, עד ה-21 במרץ. וועדה ייעודית תבחר את 25 ההצעות שייכנסו לתוכנית.

 

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

תגובה אחתהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner