להב אחד לעצב את כולם

מאת: ניב ליליאן, ברלין

פיליפס הכריזה היום בברלין (ה') על שורה של מוצרים מעניינים. החל ממברשת שיניים חכמה, שממפה את הפה ומאפשרת לכם לעקוב אחרי הצחצוח, גם בלי צורך להציב את הסמרטפון מול הפה (וכאן פיליפס עוקצים את המתחרים מ-Oral-B). 

עוד הכריזה פיליפס על One Blade, סכין גילוח ומכונה לעיצוב שיער ביחידה אחת, שלטענת פיליפס מיועדת למיליניאליים, ומאפשרת עיצוב של זקן ותגלחת ביחידה אחת. עוד הדגישו בפיליפס שלא מדובר במכונת תספורת לזקן, אלא סכין של ממש. 

עוד חידושים הם במערכת התאורה החכמה הוותיקה של פיליפס, hue. התוספת העיקרית שהוכרזה היא חיישן תנועה, שמאפשר להפוך הדלקה של אורות בחדרים שונים בבית פשוט על ידי כניסה אליהם. בנוסף הוכרזה יחידת שליטה קטנה וחכמה, שמאפשרת שליטה בכל האורות בבית. חלק מהמערכת של חיישני התנועה היא שהם מסוגלים לעקוב אחריך ולהתאים את התאורה למצב. ככה שלמשל מי שצריך בלילה להטיל את מימיו, יקבל אור רך כדי לא לפגום בשינה, ואותו המסלול לחדר האמבטיה בבוקר יואר באור דמוי אור יום, כדי להתחיל את הבוקר טוב.

hue גם מרחיבה את שיתופי הפעולה שלה עם פלטפורמות של בית חכם – מסמסונג, דרך גוגל OnHub ועד אפל – שנרמז יותר מרמז עבה ששיתוף הפעולה יהיה חלק מההכרזה של אפל השבוע. 

img_20160901_123630867.jpg

 

 

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner