וכך מצאתי את עצמי מתגלח באמצע תערוכת אלקטרוניקה

 

עיתונאים בתערוכה לא נחים על זרי הדפנה, למעשה הם כמעט ולא נחים. בכלל.
בתערוכת IFA 2016 לא היה לי ממש הרבה זמן להתגלח, עד שהגעתי לביתן של פנסוניק. הדוכן היה למספרה של ממש, עם כיורים, עמדות גילוח וגלב (ניתן לראות אותו ברקע – האיש המזוקן עם החולצה הלבנה ועניבת הפרפר) עם יומן פגישות מלא עד סוף התערוכה, ולכן נאלצתי להסתפק בשירות עצמי – וכך מצאתי את עצמי מתגלח באמצע תערוכת אלקטרוניקה.

כמה מילים על המכונה עצמה שפנסוניק קידמו בתערוכה: היא נקראת ES-LV9N, והקטע שלה שהיא מכילה 5 להבים (למרות שהנציגה, שכפי שאתם רואים לבושה בסינר, אמרה ששה), יש לה ראש מתכוונן וגמיש שנע לפי תווי הפנים, ואפשר לעבוד איתה כמובן בגילוח רטוב. כמי שבדרך כלל מתגלח עם סכין ידנית וסולד ממכונות גילוח, הייתי סקרן לנסות. ובכן, צריך לומר שהיא קצת התקשתה להתמודד עם זיפים בני כמה ימים, וכפי שאתם רואים בסרטון, נאלצתי להזעיק מכונת תספורת לעזרה. התוצאה הסופית לא הייתה הכי חלקה בעולם, ואני עדיין מעדיף סכין טובה, אבל החוויה עצמה הייתה משעשעת, אפילו מרעננת. 

צילום ועריכה: אליס קוהאן
מוזיקה:  Boogie Belgique – Like it Hot

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner