השולחן מאיקאה יטעין לכם את הסלולרי

ikea wireless charging lamp

הקרב הגדול של טעינה אלחוטית הוא לא רק על איזה סלולריים יתמכו באיזו טכנולוגיה של טעינה אלחוטית – אלא גם היכן יהיה ניתן לטעון אותם, וכעת שחקן רב משקל נכנס לזירה: ענקית הרהיטים השוודית איקאה, הודיעה כי תתחיל למכור רהיטים אשר בהם משולבות נקודות לטעינה אלחוטית של סלולריים. הנקודות יתמכו בתקן צ'י (Qi), שמכשירי דגל רבים בשוק כבר תומכים בו – בין השאר טלפונים חכמים מתוצרת LG וחברות אחרות.

איקאה תציע בתחילה מבחר מצומצם של סוגי רהיטים, שבהם יהיו קבועות נקודות טעינה. בין המוצרים שתציע קמעונאית הריהוט שהתחבבה גם על הישראלים, יהיו מנורות שולחן, שידות, שולחן עבודה, משטחי טעינה ייעודיים אותם מחברים ישירות לחשמל ואפילו רצפה… למי שלא אוחז בטלפון שתומך בתקן צ'י כמו אייפון, תציע איקאה גם כיסויים חיצוניים המתחברים לשקע הטעינה הרגיל של הטלפון, ושיאפשרו לכם בכל זאת לטעון את הטלפון בלי כבלים, אלא באמצעות השראה אלקטרו מגנטית, פשוט על ידי הנחתו על המשטח.

מנורות ושידות משיבות חיים לסלולריים יחלו להימכר בסניפי איקאה בממלכה המאוחדת בחודש אפריל הקרוב, במחירים של החל מ-30 לירות סטרלינג. עוד אישרה החברה כי הם יחלו להימכר בארצות הברית באותו הזמן, אך המחירים בחנויות בארצות הברית טרם נקבע.

 

מקור: Engadget

אולי יעניין אתכם גם...

על אודות המחבר לצפיה בכל הכתבות לאתר המחבר

ניב ליליאן

העורך האחראי של "החיבור".

ניב ליליאן הוא עיתונאי חוקר בעל ניסיון של 21 שנה בכתיבה על טכנולוגיה, אינטרנט והשפעותיהם על פוליטיקה וחברה. כעורך ערוץ המחשבים של ynet בשעתו, הוא הוביל קמפיין עיתונאי נרחב ועיקש שהביא את סכנות המאגר הביומטרי לידיעת הציבור, ופרסם תחקירים על עוולות צרכניות כמו התערבות ספקיות האינטרנט הישראליות בתעבורת רשת, לצד פרשנויות מורות נבוכים וקלות לעיכול.
פרט טריוויה: הוא העיתונאי הישראלי הראשון שראיין את מנכ"ל גוגל.

2 תגובותהשמיעו קולכם

השמיעו את קולכם

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

banner